bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.

Bios urna

Zármutek a pocit prázdnoty v případě ztráty milované osoby mnohdy nelze ničím zmírnit. Je naprosto normální, že v takových chvílích přichází čas smutku a truchlení.

Pozůstatky svého milovaného ale můžete proměnit v něco tak úžasného a dlouhotrvajícího, jako je strom. Ten oživuje vzpomínky na toho, kdo byl od Vás krutou rukou osudu odtržen. Zármutek tak můžete alespoň zmírnit a zároveň si díky památnému stromu na danou osobu udržet krásné vzpomínky. Bios Urna tak znázorňuje návrat k životu skrze přírodu.

Designéři Martin Azua a Gerard Moline, vyvinuly urny, které jsou z biologicky rozložitelných materiálů, jako je celulóza, kokosové skořápky a zpevněná rašelina. Tyto materiály jsou smíchány s popelem zesnulé osoby, a to spolu se semínkem jeho oblíbené rostliny. Urnu lze zakopat na vlastní zahradě, nebo na místě, ke kterému měl zesnulý blízký citový vztah. Poté už jen sledujte úžasnou transformaci a svědectví života vystupujícího v podobě stromku, spolu s příjemným pocitem, že osoba, kterou jste ztratili, je zpět, i když v jiné podobě.

Bios urna se skládá z venkovního pláště, do kterého se nasype popel zesnulého. Vnitřní část obsahuje substrát se semínkem borovice či jiné rostliny. Po zasazení do země se plášť urny pozvolna rozkládá a uvolňuje cestu kořenům stromu, který tak může růst.

Bios urny

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz