bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.

Dytrichová Martina

9.1.2015 jsme se naposledy rozloučili s tatínkem.Děkuji paní,která s námi vyřizovala tuto smutnou událost za její citlivý a trpělivý přístup ve vaší pobočce U Vinohradské nemocnice.Obřad se konal ve Vinohradské obřadní síni.Vše proběhlo jak bylo domluveno.Velké poděkování patří i pánovi,se kterým jsem dojednávala poslední detaily těsně před obřadem kvůli proslovu a musím říct,že paní v kanceláři nepřeháněla,když nám tvrdila,že je výborný řečník.Měla jsem pro tátu složenou básničku,kde jsem se snažila vyjádřit něco málo z jeho života a naše pocity.Bála jsem se ,že to bude trapné,ale on byl pro a jen mi přehodil verše, aby to pěkně navazovalo.Jeho přednes neměl chybu a já,která jsem básnicý a řečnický talent po tátovi moc nepodědila jsem byla ráda,že na poslední cestě ho doprovázelo moje malé vyznání,které pan řečník odrecitoval tak nádherněn a procítěně. Díky za důstojné rozloučení,vašich služeb jsme bohužel museli využít už 3x,ale vždy k naší plné spokojenosti.

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz