bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.

Míla Přikrylová

Ráda se připojuji k pochvalám, které zde již zazněly a díky kterým jsme si tuto službu vybrali. Nejdříve jsem využila bezplatní linku, kde mi milý a chápavý pán zodpověděl mé dotazy. Druhý den jsme navštívily se sestrou pohřební službu U Vinohradské nemocnice. Paní, která s námi jednala, byla velice milá, vstřícná a trpělivá. Vyplnila každé naše přání, a když viděla, že váháme, dobře nám poradila. Takhle mají vypadat taktní a prvotřídní služby. Moc děkujeme. Míla Přikrylová, Jarmila Václavíková

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz