bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.

Památeční sklo a diamanty

Naše pohřební služba nabízí unikátní výrobky pro zachování památky na Vaše zesnulé blízké. Jedním je Památeční Sklo od české společnosti Memory Crystal a druhým jsou Vzpomínkové Diamanty od britské společnosti Heart in Diamond.

V případě nejasností Vám samozřejmě ochotně pomohou s výběrem pohřbu a všech náležitostí naši pracovníci.

Památeční Sklo se zataveným popelem zesnulých

Památeční sklo je vytvořeno spojením vysoce kvalitního křišťálu a malého množství popela zesnulého, který je zataven přímo do skla při samotné výrobě. Kombinací jemného dekorování a popela vzniká neobyčejně krásný a jedinečný úkaz, který zvěčňuje vzpomínku na život blízké osoby.

Pohřební ústav Tranquillitas

Vzpomínkové Diamanty vyrobené z kremačního popela

Osobní diamant roste v laboratoři za přísných kontrolních podmínek. Výsledkem je unikátní diamant vyrobený z uhlíku, který se získá z kremačního popela nebo pramínku vlasů. Tento osobní diamant má naprosto shodné vlastnosti jako diamant přírodní. Ke každému diamantu je vydán certifikát zaručující jeho pravost.

Pohřební ústav Tranquillitas

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz