bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

 

Pohřeb na splátky bez navýšení ceny

I když Vám nemůžeme pomoci nahradit bolestivou ztrátu s odchodem Vašeho nejbližšího, můžeme Vám pomoci zmírnit finanční zatížení spojené se zajištěním pohřebního obřadu.

V případě zájmu můžete využít i naší nabídky pohřbu na splátky bez navýšení ceny. Splátky lze rozložit do 3, 6, 9, 12 měsíců dle individuální dohody. Splátkový prodej je zajištěn přímo společností TRANQUILLITAS Praha® spol. s r.o.

Tuto variantu pohřbu není možné rozšiřovat nebo doplňovat o další služby ani kombinovat s jinými slevami. Pohřeb na splátky není možné využít pro variantu pohřbu do země. 

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz

!!! VÝRAZNĚ ZVÝHODNĚNÁ CENA !!!
při sjednání po internetu, nebo telefonem

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.