bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.

Pohřební ústav Tranquillias Praha - tradice, zkušenosti a záruky

Naše společnost působí v oboru pohřebnictví od roku 1992.  Jsme členy Sdružení pohřebnictví v ČR. V současné době zaměstnáváme okolo čtyřiceti odborně školených pracovníků s víceletou praxí.

Provozujeme dvě vlastní obřadní síně v Praze, Kladně a Kladenské krematorium, které slouží nejen pro potřeby naší společnosti, ale i dalším šestnácti pohřebním službám. Provádíme zde okolo šesti tisíc spalů za rok. Disponujeme dvěstěosmdesáti místy v nejmodernějších chladících zařízeních pro zesnulé. Ročně sjednáváme a vypravujeme přibližně tři tisíce pohřbů.

Kaple sv. Václava

Jako jedna z mála pohřebních služeb máme plnou kontrolu nad zesnulým od převzetí až po vydání urny nebo pohřbu do hrobu, a to díky provozování vlastních zařízení, obřadních síní, chladících zařízení a krematoria.

Proto můžeme nabídnout i takové nadstandardní služby, jako např. přítomnost u spalu nebo balzamace nutné při převozu do některých států světa a další, které naši zákazníci běžně využívají.

V naší nabídce naleznete i ekonomické varianty jako pohřeb na splátky nebo ekonomický pohřeb.

Klademe maximální důraz na etické i morální vystupování při jednání s pozůstalými. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a mají dlouholetou praxi v oboru. Máme plnou kontrolu nad zesnulým od převzetí až po vydání urny nebo pohřbu do hrobu, a to díky provozování vlastních zařízení na území hl. m. Prahy.

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz