bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

Vyjádření klienta

Hana Fuksová

Chtěla bych moc poděkovat p.Ivaně Petrákové z pobočky U vinohradské nemocnice za velmi milé a ochotné jednání, plné porozumění, při vyřizování pohřbu mé maminky, p.K.Tupé.Děkuji a mohu služby této pobočky ze srdce doporučit. H.Fuksová

Pavel Klinecký

Opět jsme vyřizovali rodinný pohřeb, tentokrát tchána. Opět můžeme dosvědčit vstřícné jednání paní v kanceláři "U vinohradské nemocnice" a poděkovat za porozumivé, korektní a nezištné jednání. Že můžeme služby doporučit, je zřetelné.

Zdenka Michajlova

DĚKUJI SRDEČNĚ ZA KRÁSNÉ UVÍTÁNÍ A POMOC PŘI VYŘÍZENÍ VŠEHO  OHLEDNĚ ZESNULÉ MAMINKY ZDENKY HIMLOVE. PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ BYLO NA ŠPIČKOVÉ UROVNI, SE SOUCITEM....a ohledem na finance. Děkujeme a přejeme Vám spoustu spokojených  pozůstalých... DĚKUJEME, MICHAJLOVI A HIMLOVI

Zdeňka a Jaromír Císařovi

Děkujeme velmi srdečně za laskavé a chápavé přijetí a hladké zařízení všeho nezbytného, co rodina pozůstalých v takové těžké chvíli potřebuje. Zejména jsme ocenili zasvěcené rady a praktická doporučení paní Ivany Petrákové, jakož i její citlivý přístup k pozůstalým.

Míla Přikrylová

Ráda se připojuji k pochvalám, které zde již zazněly a díky kterým jsme si tuto službu vybrali. Nejdříve jsem využila bezplatní linku, kde mi milý a chápavý pán zodpověděl mé dotazy. Druhý den jsme navštívily se sestrou pohřební službu U Vinohradské nemocnice. Paní, která s námi jednala, byla velice milá, vstřícná a trpělivá. Vyplnila každé naše přání, a když viděla, že váháme, dobře nám poradila. Takhle mají vypadat taktní a prvotřídní služby. Moc děkujeme. Míla Přikrylová, Jarmila Václavíková

J. Meduna

Chtěla bych moc poděkovat za velice profesionální a milý přístup v nelehké situaci, kdy ztratíte blízkého člověka, zejména maminku...Moc děkujeme paní, která poslední rozloučení s námi projednávala i smuteční proslov v síni posledního rozloučení.

J. Špaček

Po telefonátu, po kterém jsem neměl ten nejlepší pocit a kterým jsem byl odkázán na nejbližší kancelář U Bulovky, jsem byl velmi příjemně překvapen vstřícností a ochotou během celého projednávání záležitosti, za kterou upřimně děkuji.

Soňa Jarošíková

Vážení, chci poděkovat za vstřícnost a ochotu při hledání našeho zesnulého a za úžasnou citlivost a pochopení naší situace a to slečně z recepce a paní vedoucí. Ze srdce děkujeme.

Veronika Hájková

Vážení, děkuji Vám! V nejtěžší chvíli mého života jste mi byli velkou oporou, Váš citlivý přístup k rozloučení s mým tatínkem, Vaše ochota a trpělivost byla nejen profesionální, ale hluboce lidská. Vůbec jsem v to nedoufala a neumím si představit, že by celý obřad mohl dopadnout lépe. Máte mou úctu a opravdu vřelé poděkování.

Dytrichová Martina

9.1.2015 jsme se naposledy rozloučili s tatínkem.Děkuji paní,která s námi vyřizovala tuto smutnou událost za její citlivý a trpělivý přístup ve vaší pobočce U Vinohradské nemocnice.Obřad se konal ve Vinohradské obřadní síni.Vše proběhlo jak bylo domluveno.Velké poděkování patří i pánovi,se kterým jsem dojednávala poslední detaily těsně před obřadem kvůli proslovu a musím říct,že paní v kanceláři nepřeháněla,když nám tvrdila,že je výborný řečník.Měla jsem pro tátu složenou básničku,kde jsem se snažila vyjádřit něco málo z jeho života a naše pocity.Bála jsem se ,že to bude trapné,ale on byl p

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz

Kontaktní formulář

Kód