bezplatná NONSTOP linka
800 240 340
tranquillitas@tranquillitas.cz

Komplexní pohřební služby
TRANQUILLITAS Praha - Váš partner pro nejtěžší chvíle

INFORMACE O SJEDNÁVÁNÍ PŘI SOUČASNÉ PANDEMII CORONAVIRU

  Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 nabízíme všem pozůstalým možnost telefonického sjednání pohřbu bez obřadu za zvýhodněnou cenu.
  Pro podrobnější informace kontaktujte Vámi vybranou kancelář našeho Pohřebního ústavu. K zaslání a ověření údajů je nejlépe využít e-mail (pokud vlastníte).  Platbu je možné realizovat převodem, po připsání částky na účet naší organizace se sjednaná služba považuje za uzavřenou.

  Pokud plánujete návštěvu naší kanceláře, přijďte prosím nejvýše v počtu dvou osob, mějte zakrytá ústa a nos pomocí roušky, šály či šátku.

Vyjádření klienta

Zdeňka Vodseďálková

Chtěla bych vyjádřit poděkování paní Petrákové (pobočka u Bulovky) za citlivé a profesionální jednání při zařizování pohřbu naší maminky paní Bartákové. Pomohla nám s výběrem všeho, co bylo třeba. Květiny i věnec odpovídal zobrazení v katalogu, výhodou byly u všeho i uvedené ceny. Smuteční obřad proběhl důstojně, byli jsme s touto pohřební službou velmi spokojeni.

rodina Vodseďálkova, Zaťkova a Jarolímkova

Alena Petrmichlová

Na poslední cestu jsme už dvakrát vybrali tuto službu, která je u Bulovky. Doporučuji. Příjemný a vstřícný personál. Na ceně se domluvíte, v katalozích vše evidované i s cenami, takže žádné zděšené překvapení na konci objednávání pohřbu, jako např. u Pegase.”

Hana Fuksová

Chtěla bych moc poděkovat p.Ivaně Petrákové z pobočky U vinohradské nemocnice za velmi milé a ochotné jednání, plné porozumění, při vyřizování pohřbu mé maminky, p.K.Tupé.Děkuji a mohu služby této pobočky ze srdce doporučit. H.Fuksová

Pavel Klinecký

Opět jsme vyřizovali rodinný pohřeb, tentokrát tchána. Opět můžeme dosvědčit vstřícné jednání paní v kanceláři "U vinohradské nemocnice" a poděkovat za porozumivé, korektní a nezištné jednání. Že můžeme služby doporučit, je zřetelné.

Zdenka Michajlova

DĚKUJI SRDEČNĚ ZA KRÁSNÉ UVÍTÁNÍ A POMOC PŘI VYŘÍZENÍ VŠEHO  OHLEDNĚ ZESNULÉ MAMINKY ZDENKY HIMLOVE. PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ BYLO NA ŠPIČKOVÉ UROVNI, SE SOUCITEM....a ohledem na finance. Děkujeme a přejeme Vám spoustu spokojených  pozůstalých... DĚKUJEME, MICHAJLOVI A HIMLOVI

Zdeňka a Jaromír Císařovi

Děkujeme velmi srdečně za laskavé a chápavé přijetí a hladké zařízení všeho nezbytného, co rodina pozůstalých v takové těžké chvíli potřebuje. Zejména jsme ocenili zasvěcené rady a praktická doporučení paní Ivany Petrákové, jakož i její citlivý přístup k pozůstalým.

Míla Přikrylová

Ráda se připojuji k pochvalám, které zde již zazněly a díky kterým jsme si tuto službu vybrali. Nejdříve jsem využila bezplatní linku, kde mi milý a chápavý pán zodpověděl mé dotazy. Druhý den jsme navštívily se sestrou pohřební službu U Vinohradské nemocnice. Paní, která s námi jednala, byla velice milá, vstřícná a trpělivá. Vyplnila každé naše přání, a když viděla, že váháme, dobře nám poradila. Takhle mají vypadat taktní a prvotřídní služby. Moc děkujeme. Míla Přikrylová, Jarmila Václavíková

J. Meduna

Chtěla bych moc poděkovat za velice profesionální a milý přístup v nelehké situaci, kdy ztratíte blízkého člověka, zejména maminku...Moc děkujeme paní, která poslední rozloučení s námi projednávala i smuteční proslov v síni posledního rozloučení.

J. Špaček

Po telefonátu, po kterém jsem neměl ten nejlepší pocit a kterým jsem byl odkázán na nejbližší kancelář U Bulovky, jsem byl velmi příjemně překvapen vstřícností a ochotou během celého projednávání záležitosti, za kterou upřimně děkuji.

Soňa Jarošíková

Vážení, chci poděkovat za vstřícnost a ochotu při hledání našeho zesnulého a za úžasnou citlivost a pochopení naší situace a to slečně z recepce a paní vedoucí. Ze srdce děkujeme.

Rádi Vám pomůžeme, poradíme

na bezplatné non-stop lince
800 240 340
nebo nám napište
tranquillitas@tanquillitas.cz